Plnění klimatizace

Plnění autoklimatizace ekologickým chladivem R134a
Detekce úniku média autoklimatizace a následné odstranění úniku
Tlakové zkoušky systému
Kompletní dezinfekce a čištění systému autoklimatizace


Kontrola a údržba autoklimatizace a plnění klimatizace se vyplatí!

Kontrola autoklimatizace bývá často podceňována, přitom si zaslouží stejně dobrou péči, jako např. motor vozu. Klimatizace Vašeho vozu je denně vystavena množství nečistot, které nasává z vnějšího prostředí. Vzduch, který prochází přes nevyčištěnou klimatizací, dýcháte. Systém klimatizace není zcela těsný a může dojít k únikům chladiva a oleje. Pokud je chladící směsi málo, je klimatizace extrémě namáhána a tím se klimatizace opotřebovává a stoupá spotřeba paliva. Pravidelnou údržbou zvyšujete životnost klimatizace.

Jak často by se měla provádět kontrola autoklimatizace? Výrobci doporučují kontrolu a servis autoklimatizace minimálně 2x ročně.

V ceně plnění klimatizace je zahrnuto:

Vyčištění okruhu klimatizace
Detekce těsnosti chladicího systému
Vysátí staré náplně
Plnění autoklimatizace ekologickým mediem R134a

Dezinfekce klimatizace ozon makerem

Ozón okamžitě zabíjí nejen všechny zápachy tvořící bakterie, fungicidy a kvasnice, ale i viry. Ozón zcela dezinfikuje ošetřovaný prostor, aniž by zanechal nějaký jedovatý chemický zbytek, proto je ozón ideálním prostředkem pro odstraňování zápachu u automobilů.

Různé sprejové deodoranty neodstraní zápachy, pouze je maskují příjemnějšími pachy a vůní. Nezabíjejí a neodstraňují zdroje zápachů - bakterie, plísně a kvasnice. Pokud se u Vás již objevují potíže typu podráždění očí, bolení hlavy, pálení v krku nebo nutkání ke kašli, je nejvyšší čas provést dezinfekci okruhu Vašeho vozu a interiéru. Obzvláště pokud jste alergik, či máte dispozice k alergickým projevům, nezanedbávejte toto doporučení a minimálně jednou za půl roku proveďte dezinfekci ozónem Vašeho vozu. Pokud se u Vás tyto reakce neobjevují, myslete i na ostatní spolucestující, obzvláště pak na malé děti a alergiky pro které je dezinfekce ozónem to nejlepší. Ozón se samovolně rozpadá na kyslík během několika desítek minut, ozón také reaguje s většinou škodlivých látek, které okysličením deaktivuje, je tedy jednoznačně nejšetrnější k životnímu prostředí.

Přístroj na plnění klimatizací  Ozon maker
webdesign by VH 2012  všechna práva vyhrazena
KONTAKT
Autoservis & Pneuservis
Viktor Němec
Hliník 56 – Krčmaň
779 00 Olomouc
Zobrazit na mapě

tel.:
+420 603 933 138
mail:
Mailová adresa

OTEVÍRACÍ DOBA
PO-PÁ
7:00-11:00  13:00-15:00

Autoservis a Pneuservis Viktor Němec